Mezinárodní setkání prodejců JENZ 2023

2.6.2023 / Aktuality Velký úspěch mezinárodního setkání prodejních partnerů JENZ 2023

Mezinárodního setkání obchodních partnerů, které společnost JENZ uspořádala dne 4. května 2023, se zúčastnilo více než 60 zástupců z téměř 25 zemí světa. Účastníci si odnesli nejnovější informace o produktových řadách JENZ a jejich marketingu, aby je mohli integrovat do svého každodenního podnikání.

"Zejména po dlouhé přestávce v mezinárodních setkáních způsobené pandemií byla osobní interakce důležitým aspektem celé akce, abychom mohli představit nové tváře v týmu JENZ a proškolit naše prodejce v novinkách naší aktuální produktové řady a nových technologiích. Naším cílem je dodávat naším zákazníkům vysoce kvalitní stroje, které se neobejdou bez kvalifikovaného a kompetentního poradenství. Základem úspěchu jsou tak komplexní, a především pravidelná školení pro naše mezinárodní prodejní partnery,“ podtrhuje význam této akce jednatel Hans Heinrich Hermeier.

Pro obchodního manažera Christiana Ludwiga to bylo první setkání obchodních partnerů JENZ: „Seznámení se s celým prodejním týmem najednou byl pro mě velmi obohacující začátek. Nyní vím, že ve společnosti JENZ mám nejen po svém boku skvělý tým, ale že se mohu spolehnout i na zkušené a silné partnery po celém světě.“