Pozvánka na Dětský zemědělský den

27.5.2024 / Aktuality Zveme Vás dne 8.6.2024 na Dětský zemědělský den na hospodářský dvůr Karlov

Vážení obchodní partneři, milí přátelé,

velice rádi bychom pozvali Vaše děti či děti Vašich blízkých dne 8.6.2024, v čase 10:00 - 17:00 na DĚTSKÝ ZEMĚDĚLSKÝ DEN na hospodářský dvůr Karlov.

Pro děti jsme připravili skutečně tematicky zaměřený den, s cílem přiblížit dětem činnosti a vědomosti týkající se zemědělství. Děti budou mít možnost si zábavnou formou vyzkoušet různé zemědělské činnosti, dozvědět se zajímavé informace o zemědělské výrobě, pobavit se, proběhnout se ….. zkrátka, užít si krásný, poetický den na venkově v prostředí historického hospodářského dvora Karlov. Děti budou určitě odcházet nadšené!

Celý program je připraven pro děti ve věku 5-12 let (předškoláci a starší) a je koncipován pro děti bez doprovodu rodičů. U akce budou přítomni odborní pedagogové. Pokud se nějaký rodič bude chtít zúčastnit, je samozřejmě vítán. Zapojíme ho do organizace, protože práce s dětmi bude dost. Pokud byste se chtěli přijet podívat i s mladším dítětem, bude přítomnost dospělého doprovodu nutností, aby na případné maličké návštěvníky někdo dohlížel.

Celodenní strava a pitný režim budou zajištěny. Bude připraven teplý oběd i odpolední svačina a během celého dne bude k dispozici ovoce a zelenina a samozřejmě pití. Jenom bychom rádi poprosili, zda by se účastníci nepokusili pro ostatní kamarády, malé zemědělce, připravit talíř nějaké výtečné „slanůstky“ či „sladkůstky“ na zob, abychom během dne nad rámec vitamínové vzpruhy mohli všichni ochutnat i nějakou dobrůtku. Kdo nic nepřinese, nevadí.

Na akci je vhodné přijít ve sportovním, pohodlném oblečení, které si děti mohou zamazat. Vše se bude odehrávat venku. Pokud bude den slunečný, prosíme o namazání dětí krémem na opalování před začátkem programu a přibalení pokrývky hlavy. V případě deštivého počasí je k dispozici velikánská krytá pergola a dokážeme akci zrealizovat i tak. Jen prosíme o přibalení gumovek a pláštěnky.

Maximální počet přihlášených dětí je 50. Prosíme o zaslání přihlášky na e-mail: lenka.kinclova@karlow-karlshof.eu. Do e-mailu, prosíme, uveďte, věk a pohlaví dětí, které se zúčastní, případně zda bude přítomen i doprovod, zda má dítě alergie či nějaké omezení ve stravě, abychom upravili adekvátně program a množství a typ jídla.  Budeme děti přihlašovat až do naplnění kapacity. Pokud by se již do programu Vaše dítě náhodou nevešlo, budeme Váš zájem evidovat, a pokud se akce vydaří a rozhodneme se ji zopakovat, v což upřímně věříme, budete mít při příštím přihlašování přednost.

Pokud chcete, aby děti získaly za svou celodenní snahu odměnu, pokuste se je vyzvednout až po vyhlášení, což je okolo 17:00. Až program pro děti skončí, budeme na statku grilovat. Jste srdečně zváni se k nám navečer připojit a na chvilku vydechnout a nasát atmosféru statku. Přineste si na gril, co máte rádi, my se také pokusíme něco připravit, a společně si užijeme trochu pohody při dobrém jídle a pití.

Kde nás najdete? Hospodářský dvůr Karlov, Karlov 54, 270 23 Roztoky, online mapa: https://mapy.cz/s/behunelaju.

Pokud chcete dětem ukázat trochu zemědělské reality a na chvilku je vytrhnout ze života moderních technologií, neváhejte a přihlaste se. Určitě si odnesou spoustu krásných zážitků.

Budeme se na Vaše děti těšit!!!

Organizační tým Karlow-Karlshof a.s. & Karlow-Karlshof Agro s.r.o.