Pozvánka na veletrh

10.1.2020 / Aktuality Zveme Vás ve dnech 31.3. - 4.4.2020 na brněnský veletrh TECHAGRO – SILVA REGINA - BIOMASA

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. V roce 2020 bude tento veletrh zaměřen na rostlinnou výrobu, počítá se se specializovanými halami. Každý ročník veletrhu TECHAGRO je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů.

SILVA REGINA 2020 bude patřit mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro lesní hospodaření, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů.

Od roku 2000 se společnost pravidelně zúčastňuje odborných veletrhů v Brně. I v letošním roce Vás tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. srdečně zve k návštěvě veletrhu TECHAGRO – SILVA REGINA - BIOMASA do své expozice na volné ploše P, stánek 016.

Budeme se těšit na viděnou.