Pozvánka na veletrh - POSUNUTÝ TERMÍN

10.1.2020 / Aktuality Zveme Vás ve dnech 11.-.15.4.2021 na brněnský veletrh TECHAGRO – SILVA REGINA - BIOMASA

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem. V roce 2020 se veletrh z důvodu prevence šíření koronaviru COVID-19 nemohl uskutečnit a byl tak stanoven náhradní termín na jaro 2021. Veletrh by v posunutém termínu měl konat v nezměněné podobě. 

Každý ročník veletrhu TECHAGRO je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů. SILVA REGINA bude patřit mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro lesní hospodaření, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů.

Naše společnost se odborných veletrhů v Brně zúčastňuje pravidelně již od roku 2000. Tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. Vás tímto srdečně zve k návštěvě posunutého veletrhu TECHAGRO – SILVA REGINA - BIOMASA v roce do své expozice na volné ploše P, stánek 016 a doufá, že se posunutím termínu nenecháte odradit.

Budeme se těšit na viděnou.