Veletrh Biomasa 2016

1.3.2016 / Aktuality Společnost Karlow-Karlshof a.s. bude dne 3.-7. dubna 2016 prezentovat stroje JENZ a adaptéry WESTTECH na veletrhu Biomasa 2016 na výstavišti v Brně

Společnost Karlow-Karlshof a.s. se od roku 2000 pravidelně zúčastňuje odborných veletrhů v Brně - po prezentaci na Silva Regině se úspěšně zařadila do posledních ročníků Veletrhu obnovitelných zdrojů energie v lesnictví a zemědělství  BIOMASA. Společnost je výhradním dovozcem štěpkovačů a drtičů na zpracování biomasy JENZ do České a Slovenské republiky. Dále je dovozcem adaptérů firmy WESTTECH, např. štípaček dříví, hydraulických střihacích hlavic a techniky na štípání a klučení pařezů. V neposlední řadě je pak prodejcem traktorů FENDT pro lesní účely.

Portfolio, které se nepřetržitě inovuje, řadí společnost Karlow-Karlshof a.s. mezi přední dodavatele kvalitních strojů a technologií pro zpracování biomasy. Od samého počátku byla pro tuto společnost na prvním místě špičková kvalita a odolnost strojů od předních výrobců. Za vše hovoří spokojenost jejich dlouholetých zákazníků.

Tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. Vás srdečně zve k návštěvě expozice na volných plochách VP R001 a VP R001A. Více informací na: www.karlow-karlshof.eu.