O společnosti

Co by Vás mohlo zajímat o společnosti Karlow-Karlshof a.s.

Reference

Reference od našich zákazníků

Videa

Produktová videa a videa o společnosti

„ZDRAVÉ KOŘENY NESOU BOHATOU KORUNU“ - tak by se dalo charakterizovat úspěšné jednadvacetileté působení společnosti Karlow-Karlshof a.s. na českém trhu.


Akciová společnost Karlow-Karlshof a.s. byla založena v roce 1999 a od svého počátku se zaměřila na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení pro zpracování biomasy a dalších profesionálních strojů využívaných v lesním hospodářství, zemědělství a komunálních službách, a v neposlední řadě také na vlastní zemědělskou výrobu.

V oblasti prodeje strojů má společnost je výhradním dovozcem štěpkovačů a drtičů JENZ a adaptérů WESTTECH (např. štípačky dříví, střihací a kácecí hlavice) do České republiky a na Slovensko, a nově zastupuje v těchto zemích i prodej zemědělských strojů firmy TREFFLER. Dále je prodejcem velkoplošných rozmetadel HUFGARD, kvalitních lesních, půdních a pařezových fréz AHWI, a vysokovýkonostních traktorů FENDT. Špičková kvalita a odolnost strojů světových značek spolu s nepřetržitě se inovujícím portfoliem zařadily firmu Karlow-Karlshof a.s. mezi přední společnosti ve svém oboru. Síla společnosti Karlow-Karlshof a.s. je postavena na řešení individuálních požadavků zákazníků zpracovaných na míru, a to s maximálním ohledem na hospodárnost provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a zaškolení operátorů. Dodávky kvalitních strojů, originálních náhradních dílů a odborné poradenství jsou v naší společnosti základním předpokladem pro budování dlouholetého vztahu se zákazníkem.

Dalším aspektem, který ovlivňuje charakter a investiční aktivity společnosti, jsou prostory hospodářského dvora Karlov, kde společnost sídlí. Dvůr Karlov byl založen Fürstenberky v druhé polovině 18. století v oblasti nynějších Roztok, nedaleko hradu Křivoklát. Podle původního názvu tohoto dvora získala společnost i své jméno. Hospodářský dvůr Karlov patří stavebně a architektonicky mezi nejpozoruhodnější stavby svého druhu v Čechách a jeho neobvyklý kruhový půdorys ho řadí mezi unikáty i v celoevropském měřítku. Celý objekt dvora i ostatní přilehlé zemědělské budovy jsou tak právem zařazeny mezi kulturní památky ČR. Aby společnost vdechla této historické památce život, nejenže obnovila tradici hospodaření na okolních pozemcích, ale začala ji i postupně rekonstruovat.