O společnosti

Co by Vás mohlo zajímat o společnosti Karlow-Karlshof a.s.

Reference

Reference od našich zákazníků

Videa

Produktová videa a videa o společnosti

„ZDRAVÉ KOŘENY NESOU BOHATOU KORUNU“ - tak by se dalo charakterizovat úspěšné jednadvacetileté působení společnosti Karlow-Karlshof a.s. na českém trhu.


Akciová společnost Karlow-Karlshof a.s. byla založena v roce 1999 a od svého počátku se zaměřila na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení pro zpracování biomasy a dalších profesionálních strojů využívaných v lesním hospodářství a zemědělství. Je výhradním dovozcem profesionálních stojů na zpracování biomasy JENZ (štěpkovačů a drtičů) a adaptérů WESTTECH (např. štípačky dříví, střihací a kácecí hlavice) do České republiky a na Slovensko. Dále je výhradním dovozcem zemědělských strojů TREFFLER a velkoplošných rozmetadel HUFGARD. Společnost se dále zabývá prodejem kvalitních lesních, půdních a pařezových fréz AHWI, a vysokovýkonostních traktorů FENDT.

Špičková kvalita a odolnost strojů světových značek spolu s nepřetržitě se inovujícím portfoliem zařadily firmu Karlow-Karlshof a.s. mezi přední společnosti ve svém oboru. Síla společnosti Karlow-Karlshof a.s. je postavena na řešení individuálních požadavků zákazníků zpracovaných na míru a to s maximálním ohledem na hospodárnost provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a zaškolení operátorů. Dodávky kvalitních strojů, originálních náhradních dílů a odborné poradenství jsou v naší společnosti základním předpokladem pro budování dlouholetého vztahu se zákazníkem.

Společnost Karlow-Karlshof a.s. je však zajímavá ještě jedním aspektem, který výrazně ovlivnil a nadále ovlivňuje její charakter. Sídlo společnosti je situováno v prostorách historického dvora Karlov, který byl založen Fürstenberky v první polovině 18. století v oblasti nynějších Roztok, nedaleko hradu Křivoklát. Podle původního názvu tohoto dvora získala společnost i své jméno. Dvůr Karlov patří stavebně a architektonicky mezi nejpozoruhodnější stavby svého druhu v Čechách a jeho neobvyklý kruhový půdorys ho řadí mezi unikáty i v celoevropském měřítku. Celý objekt dvora i ostatní přilehlé zemědělské budovy jsou tak právem zařazeny mezi kulturní památky ČR. Aby společnost vdechla této historické památce život, nejenže ji začala postupně rekonstruovat, ale obnovila i tradici hospodaření na okolních pozemcích.

V dnešní době společnost obhospodařuje cca 500 ha zemědělské půdy, které ke dvoru Karlov přiléhají. Praktické zkušenosti, které si vedení společnosti ze zemědělské činnosti odnáší, jí přibližují potřeby a praktické problémy konečných uživatelů hospodářské techniky, a pomáhají jí tak vylepšovat vlastní služby při prodeji a servisu společností prodávaných strojů. Společnost Karlow-Karlshof a.s. tak vlastním hospodařením získala neocenitelnou zkušenost s tím, jaký druh a rozsah služeb svým zákazníkům nabídnout, aby dokázali potenciál jimi zakoupených strojů maximálně využít k dosažení co nejlepších dlouhodobých výnosů.